Obchodní_podmínky
    kosik Váš košík : 0

   

Chcete se dozvědět více?
Zajímají vás karty a vaše budoucnost?
Výklad karet pro najiti rovnovahy v životě
zavolejte mi na 777102757
a dozvíte se více.
Nebo napište vzkaz.
Vaše EMILKA

Výklad karet

V Ý K L A D Z KARET OSHO ZEN TAROT
OSHO ZEN TAROT nepředvídá budoucnost, pracuje pouze s přítomností. Je tu možnost se obeznámit s tím co nás zatěžuje a pokusit se to změnit. Máme spoustu možností jak najít svou životní cestu a pokusit se žít lépe a šťastněji. Velkým pomocníkem jsou karty. Není to jednoduché, ale je to šance a ta se má zkusit.

NĚCO KE KARTÁM
Protože se původ tarotů pokládá za prastarý, všechny jeho teorie pochází až z osmnáctého století. Nejčastěji se karty spojují s výkladem osudu, s nahlížením do budoucna. Podle některých odborníků, je nejhodnotnější funkce tarotů pomoc při poznání sebe sama. Pochopení dopadu svých vlastních činu a svého dosavadního vývoje.
Kartářství je svobodné povolání, stejně svobodné a tvůrčí jako umělec, malíř, sochař, spisovatel. Kartář pracuje s duchovnem stejně jako kterýkoliv umělec. Výsledek a účinek práce kartáře má efekt jako obraz, socha nebo mluvené slovo. Kartářství v sobě zahrnuje praktiky psychiatrů, psychologů, léčitelů i jiných povolání. Ke kartářům se chodí radit i prezidenti, ministři, obyčejní lidé i bohatí. V dnešní době plné nejistot je velkým pomocníkem v životě lidí. Přeji Vám hodně šťastných dní.

VLNĚNÉ PONOŽKY OD EMILKY PRO ZDRAVÍ A POHODU

                NEPŘEHLÉDNĚTE :  MATELI.CZ    webmaster: Ing. Richard Blížkovský        Mapa webu Prihlasit
Registrovat