Obchodní_podmínky
    kosik Váš košík : 0Jak žít

Lidstvo na této planetě se vyvíjelo,mělo strach z nemoci , války a vždy zůstalo na planetě zemi a žádná síla je nezničila.
Snažilo se měnit VYVÍJET A HLAVNĚ BÝT SOUDRŽNÍ.Vždycky bylo mezi lidmi zlo, které se snažilo lidstvo ovládat. Je to zlo v podobě síly a pomocníků, kteří mu zaprodali duši.

BŮH-záleží na vás jak si vesmírnou energii představujete, nechal lidem svobodnou vůli,ale bohudík jim dal také v BIBLI návod jak důstojně žít. Málo lidí zná pravou bibli a boží návod jak štastně žít.Vše došlo hodně daleko a BŮH ,VESMÍR musí lidem ukázat cestu. Jsou tu vesmírné zákony pro tuto planetu zemi. Nevěřte zlu , tím ho budete podporovat, nebojte se a mějte víru v srdci. Buďte opatrní a nebuďte naivní. Dnes hodně lidí přitahují majáky a jejích světlo. Majáky mne přitáhly již před několika lety, kdy energie na planetě zesílila. Maják je rozhodně symbolem lásky, velké naděje , která vždy a všude osvětluje životní poutˇ. A to je to ono, jste na moři, na loďce a svou vírou a statečností ke svému majáku doplujete. Jsou tu nové energie, jenom je pusťte do svého srdce. Spoustu toho špatného se promění v popel a oheň spálí spoustu hmoty. Snažte se přijmout to světlo a vydržet. Snažte se pozvat boží energii a vytvořit s ní krásný boží tým beze strachu a obav. Věřte si, i když to tak někdy vůbec nebude vypadat. Víra s božím týmem je to, co teď potřebujeme ke spojení s krásnou planetou zemi a k lidem s dobrými úmysly a statečností.Je jich hodně, jenom je najít, ŽIVOT je krásný když člověk v srdci objeví lásku a ví, jak dál žít a najít svou cestu. Je to důležité, tam zlo nemá šanci.
Spousty krásy v životě, tohle jsem měla dnes ráno napsat a šlo to samo jako román i když romány ,ale opravdu nepíší

VLNĚNÉ PONOŽKY OD EMILKY PRO ZDRAVÍ A POHODU

                NEPŘEHLÉDNĚTE :  MATELI.CZ    webmaster: Ing. Richard Blížkovský        Mapa webu Prihlasit
Registrovat